Prancūzija. La Cinescenie 2013

http://www.puydufou.com/histoires-de-ouf/spectacles-de-ouf/clip-promotionnel-2013-de-la-cinescenie/
Cinescenie 2013

http://www.puydufou.com
La Cinescenie – tai mažame miestelyje fantastiškame parke ” Puy du fou” vykstantis 2 val trukmės įspūdingas istorinis šou. Spektaklis vyksta tik birželio – rugsėjo mėn. kiekvieną penktadienį ir šeštadienį ir tik sutemus. Bilieto kaina nuo 25 eur. Į šį pasirodymą suplaukia minios žmonių grupėmis, pavieniai asmenys, šeimos su vaikais. Viskas labai puikiai suorganizuota, sureguliuotas eismas taip, kad net esant intensyviam judėjimui, nėra jokių kamščių.
La Cinescenie
La Cinescenie
Tai yra didžiausia scena pasaulyje, jei galima būtų pavadinti tai scena pagal mums įprastus standartus. Žiūrovai sėdi lauke, visas veiksmas vyksta priešais esančio tvenkinio pakrantėje ir tolumoje stovinčioje pilyje. Spektaklyje vaidina visas kaimas, tai yra seni, jauni, vaikai, kūdikiai ir net kaimo gyvuliai: ožkos, žąsys, kiaulės, asilai, arkliai ir karvės.
La Cinescenie
La Cinescenie
Specialiųjų efektų pagalba pasakojama Prancūzijos 700 metų istorija nuo karalių laikų iki šių dienų. Jų kovos, karai, sukilimai ir revoliucijos. Viskas vyksta taip realiai, kad jei važiuoja vežimas, pilnas šieno, tai bus tikras vežimas pilnas šieno. Jei vyksta mūšis, tai kovoja minios žmonių. Jei ganomi gyvuliai, tai ganysis tikri gyvuliai ir jų bus daug, ne vienas.
La Cinescenie
La Cinescenie
Begalės fejerverkų, šviesos efektų, lazeriai, nesuskaičiuojama galybė fontanų, minios artistų, kurių čia grandiozinis skaičius. Vien šiam spektakliui naudojama virš 5000 sceninių kostiumų. Visa tai sukelia pojūtį, jog pats dalyvauji visame tame spektaklyje.
La Cinescenie
La Cinescenie
Veiksmas vyksta tokioje plačioje erdvėje, jog negali vienu metu visko aprėpti, kas ir sukelia natūralumo pojūtį. Šviesos žaismas ir nepriekaištingai sureguliuoti garso efektai, įspūdingai aplink tave sklindanti muzika, nuo kurios visu kūnu laksto šiurpuliukai, netgi kvapai, atitinkantys tuo metu atliekamą sceną suaktyvina žmoguje visus esančius pojūčius ir sukelia jausmą, jog esi pačiame renginio centre ir esi vaidinimo dalis.
La Cinescenie
La Cinescenie
Įspūdingas renginys, kurio pačiam nemačius ir ten nepabuvus, neįmanoma žodžiais apsakyti. Jį būtina pajausti. Abejingų šiam renginiui tikrai nelieka ir yra neįmanoma, kad jis kam nors nepatiktų.
La Cinescenie
La Cinescenie

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *