Forum One. Lyderystės forumas

forum-one

2013 birželio mėn 1-2 dienomis teko sudalyvauti didžiausiame  lyderystės forume Rytų Europoje, kuriame savo patirtimi ir žiniomis pasidalino  net 14 sėkmingiausių ir turtingiausių pasaulio verslininkų. Trumpai pasidalinsiu ir aš išgirstomis pranešėjų “auksinėmis mintimis”:

Owen Fitzpatrick (Airija) Komunikacijos ir įtaigos ekspertas: “Sudėtingai mūsų pačių kitiems sakomi ar pateikiami dalykai yra mūsų verslo priešai”. “Labai svarbu žmogui paaiškinti, KODĖL jis turi norėti pakeisti pasaulį”.

Peep Vain (Estija) Pardavimų, lyderystės ir asmeninio tobulėjimo treneris: “Būkite atviras ir nuoširdus, labai daug investuokite į pagyrimus ir teigiamus sakymus, išlaikykite komandoje laimėjimo dvasią, paskirstykite darbus komandoje pagal kiekvieno sugebėjimus ir tada sulauksite grįžtamo ryšio”.

Mark Donnan (Jungtinė Karalystė) Skaitmeninės rinkodaros ekspertas: “Pradėkite veikti, išeikite iš komforto zonos, paskatinkite veikti ir kitus, nepalikite jiems šanso atidėti kažką tolimesniam laikui”, “Daugelis klysta mažindami kainą, tai mažina pelną ir mažina prekinio ženklo vertę”.

Rudolf Schenker(Vokietija) Roko grupės “SCORPIONS” įkūrėjas ir lyderis: ” Ieškant darbuotojų, svarbu susirasti ne tik gerų darbuotojų, bet kad jie taptų jums ir gerais draugais”, “Nesek paskui pinigus, pildyk savo svajones, net ir idiotiškas idėjas, tada pinigai seks paskui tave”, “Sėkmė – tai pusiausvyra tarp šeimos ir karjeros”.

Bodo Schafer (Vokietija) Europos Finansų ekspertas Nr.1: “Už pinigus laimės nenusipirksite, o jei pasidalinsite su vargšais – nusipirksite”, “Gyvenimas per trumpas, kad būtum nesvarbus”, “Ne problemos per didelės, o mes per maži, jei mes tobulėsime, problemos pačios mažės”. 6 kertiniai pinigų pritraukimo principai: “Mąstykite taip, lyg būtumėte turtingas, planuokite būti turtingais, taupykite (ne mažiau 25% savo pajamų), uždirbkite dar daugiau, investuokite, mėgaukitės savo uždirbtais pinigais ir dalinkitės su kitais”.

Madi Sharma (Jungtinė Karalystė) “Madi Group” tinklo įkūrėja: ” Svarbiausia yra idėja, o jau antras žingsnis bus kaip tai padaryti, vėliau tai sugalvosi”, “Svarbu ne tiek darbo patirtis, kiek noras dirbti”.

Wing Lam (JAV) “Wahoo’s Fish Taco” restoranų tinklo įkūrėjas: “Verslui labai svarbu megzti pažintis ir kiekviena pasitaikiusia proga populiarinti prekės ženklą”.

Peter Vesterbacka (Suomija) Angry Birds žaidimo sukūrėjas: “Jei tu myli savo darbą, tau gyvenime neteks dirbti, nes tu juo mėgausies, jei nemėgsti savo darbo – tau tikrai teks dirbti”. “Prekės ženklas turi turėti istoriją, nes būtent su ja žmonės sieja jį”.

Joseph McClendon III (JAV) psichologijos profesorius, lyderystės treneris: “Lyderis – tai žmogus, kuris turi viziją, įkvepia ja kitus ir sugeba ją įgyvendinti”, “Žmonės norės sekti paskui jus, jei jus  žinosite jų poreikius ir norus”, Lyderis = įkvėpti(su emocija) – daryti įtaką (su emocija) – gauti rezultatą (su emocija)”, “Traukos dėsnis: Žinai – tiki -pasitelki emocijas -gauni”.

Michael Linenberger (JAV) Veiksmingumo ir laiko planavimo ekspertas: “Žmonės sąmoningai užsiverčia darbais, nes taip jaučiasi esą svarbus”.

Ilja Laurs (Lietuva) GetJar įkūrėjas : “Mes esame programišių tauta, kiekvienas iš mūsų mokame nulaužti kokią programėlę ir ją atsisiųsti, mes pirmaujame piratavimo srityje, tai panaudokime savo žinias naujų idėjų kūrimui”, “Rinkitės vieną sritį ir ją įvaldykite puikiai, nesimėtykite tarp daug sričių, jūs išbarstysit savo laiką ir prarasite efektyvumą”.

Seras Richard Branson(Didžioji Britanija) milijardierius, Virgin Group įkūrėjas: “Mėgaukitės gyvenimu, tuo ką darote, nesielkite versle tradiciškai, nuobodžiai, stenkitės sudrebinti aplinkinius, kad visiems smagu būtų dirbti”, ” Viskas pradeda vykti tik tada, kai išsikeli sau iššūkius”, “Visiškai nekreipkite dėmesio į žlugimą, paprasčiausiai pasimokykite iš to, bet tik nesustokite. Svarbiausia – išlikti”.

Jums taip pat gali patikti...

Komentarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *