Etiketės

Tekstilinės etiketės

Tekstilinės etiketės dažniausiai naudojamos siuvimo ir lengvojoje pramonėje. Ant tekstilės gaminių privalo būti pateikta informacija apie gaminio sudėtį, skalbimo, lyginimo, džiovinimo ir cheminės priežiūros ženklai. Klientui pageidaujant, spausdinamas įmonės logotipas, kontaktai ir kita informacija. Dažniausiai šios etiketės naudojamos drabužio ar kito gaminio viduje, mažai matomoje vietoje. Populiariausios etikečių medžiagų rūšys, ant kurių atliekama spauda, yra nailonas, poliesteris, satinas.
Tekstilinės etiketės klientui pateikiamos sukarpytos arba vienoje ištisinėje juostoje.
Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt.

Satinas – Plačiai naudojamos matinės ir blizgios, įvairių dydžių su spauda satino etiketės. Išvaizda primena atlasą, turi prabangumo išvaizdą. Galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūros. Kirpimo vietose gali spuryti kraštai, todėl dažniausiai etiketė lenkiama pusiau ir galai įsiuvami į gaminį.

Nailonas – Plačiai naudojamos baltos, įvairių dydžių, su juoda spauda  nailoninės etiketės. Galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje. Kirpimo vietose neįra. Populiarios dėl savo pigumo ir gamybos paprastumo.

Poliesteris Plačiai naudojamos matinės, įvairių dydžių su spauda poliesterinės etiketės. Galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūros. Kraštai kirpimo vietose neįra. Reikalinga spaudos klišė. Galimas tam tikras spaudos spalvų spektras.

Medvilnė