Etiketės

Austos etiketės

Tai pačios prabangiausios ir reprezentatyviausios tekstilinės etiketės, populiariausios siuvimo, baldų pramonėje. Dažniausiai austinėje etiketėje audžiamas įmonės logotipas, kolekcijos pavadinimas, nors galimi ir priežiūros ženklai ar kita informacija. Austinės etiketės gali būti įvairių dydžių ir formų, lipnios ir prisiuvamos, įvairūs užlankstymo būdai. Jos neblunka, yra atsparios skalbimui, yra ilgaamžės. Jos dažniausiai siuvamos gaminio viršutinėje ar kitoje matomoje dalyje.
Minimalus užsakymo kiekis 500 vnt. Gamybos terminas 2-3 savaitės nuo užsakymo suderinimo. Kainos skaičiuojamos individualiai, atsižvelgiant į etiketės dydį, kiekį ir sudėtingumą.

Klijuojamos – Karštu būdu (lygintuvu, presu) klijuojamos etiketės. Lipnios austos etiketės ant nešančios juostelės, kurios priklijuojamos prie gaminio,  nuo austinės etiketės nugarėlės nuėmus popierinę juostelę.

Prisiuvamos – Galimi įvairūs austinių etikečių prisiuvimo prie gaminio variantai: iš abiejų etiketės galų, perlenkus etiketę pusiau, rėmeliu apsiuvant etiketę, įsiuvant vieną etiketės kraštą ir kiti .

DSCN7176 DSCN7158 DSCN7186